Marie Brocart - Let Your Beauty Shine

Opalanie bez słońca

0

Każda moda ma swoje przysłowiowe pięć minut, ale po jakimś czasie trendy odchodzą. Tak jest ze wszystkim, a szczególnie z modą i wyglądem. Doskonałym tego przykładem jest moda na ciemniejszą skórę. Na początku XXI wieku trend ten był tak silny, że niesłychaną popularnością cieszyły się miejsca oferujące opalanie pod lampami UV. Później moda ta minęła, zwłaszcza gdy coraz częściej zaczęto mówić o niekorzystnym wpływie promieniowania ultrafioletowego na skórę. Jednak w okolicach wakacji, temat ciemniejszej karnacji wraca. Na szczęście ta moda nie sprawia, że kobiety ryzykują swoim zdrowiem. Jak to? Coraz popularniejsze staje się bowiem opalanie bez słońca – czyli, innymi słowy, przyciemnianie skóry za pomocą specjalnych kosmetyków! I nie mówimy tylko o samoopalaczach!

Opalanie bez słońca – jakich kosmetyków używać?

W opalaniu bez słońca pomagają kosmetyki takie jak:

których celem jest przyciemnienie skóry. Działają one na bazie różnych środków przyciemniających, np. dihydroksyacetonu. Innym sposobem na przyciemnienie skóry, czyli opalanie bez słońca, jest stosowanie olejków brązujących, żelów lub masła do ciała z tzw. aktywatorem opalania (oczywiście bez słońca). Co to takiego? Brokatowe drobinki w ciemnym kolorze, np. iskrzącego brązu oraz odpowiednio dobrane naturalne olejki.

Opalanie bez słońca – idealny pomysł na wakacyjny wygląd

Olejki dają krótkotrwały efekt, dlatego nie musisz się martwić, że będziesz wyglądać nieodpowiednio w jakiejś sytuacji. Nie musisz się też martwić, gdy przypadkowo nałożysz za dużo produktu. Wystarczy zetrzeć produkt, jeśli kolor okaże się dla Ciebie za ciemny.

Olejki brązujące i rozświetlające są także bezpieczniejsze pod względem wizualnym. Co mamy na myśli? To nie sprawiają, iż skóra wydaje się pomarańczowa. Ma za to naturalny odcień i wygląda jak po opalaniu, tylko że bez słońca. Co więcej, olejki mają też błyszczące drobinki, dzięki którym skóra po zaaplikowaniu produktu jest nie tylko ciemniejsza, ale też rozświetlona. To sprawia, że wygląda na wypoczętą i świeżą!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium